kwin - en to ru translation catalogue (9 entries)

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Accessibility
ru: Специальные возможности

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Appearance
ru: Внешний вид

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Focus
ru: Управление фокусом

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Peek at Desktop Animation
ru: Быстрый просмотр рабочего стола

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Tools
ru: Инструменты

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Virtual Desktop Switching Animation
ru: Анимация переключения рабочих столов

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Management
ru: Управление окнами

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Open/Close Animation
ru: Анимация закрытия и открытия окна

en: KWin development team
ru: Команда разработчиков KWin
