kwin - en to sa translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, glCrashedWarning)
en: OpenGL compositing (the default) has crashed KWin in the past.
    This was most likely due to a driver bug.
    If you think that you have meanwhile upgraded to a stable driver,
    you can reset this protection but be aware that this might result in an immediate crash!
sa: OpenGL compositing (पूर्वनिर्धारितं) पूर्वं KWin क्रैशं कृतवान् ।
    एतत् चालकस्य दोषस्य कारणेन अधिकतया आसीत् ।
    यदि भवान् मन्यते यत् भवान् तावत्पर्यन्तं स्थिरचालकं प्रति उन्नयनं कृतवान्,
    भवान् एतत् रक्षणं पुनः सेट् कर्तुं शक्नोति परन्तु अवगच्छन्तु यत् एतस्य परिणामः तत्क्षणं दुर्घटना भवितुम् अर्हति!

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, windowThumbnailWarning)
en: Keeping the window thumbnail always interferes with the minimized state of windows. This can result in windows not suspending their work when minimized.
sa: विण्डो लघुचित्रं रक्षन् सर्वदा विण्डोजस्य न्यूनीकृतस्थितौ बाधां जनयति । एतेन न्यूनीकृते खिडकयः स्वकार्यं न स्थगयितुं शक्नुवन्ति ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, compositingLabel)
en: Compositing:
sa: रचनाकरणम् :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Enabled)
en: Enable on startup
sa: स्टार्टअप इत्यत्र सक्षमं कुर्वन्तु

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_WindowsBlockCompositing)
en: Applications can set a hint to block compositing when the window is open.
     This brings performance improvements for e.g. games.
     The setting can be overruled by window-specific rules.
sa: अनुप्रयोगाः विण्डो उद्घाटिते सति रचनां अवरुद्धुं संकेतं सेट् कर्तुं शक्नुवन्ति ।
     एतेन कार्यप्रदर्शनसुधाराः भवन्ति यथा- क्रीडाः ।
     सेटिङ्ग् विण्डो-विशिष्टनियमैः निरस्तं कर्तुं शक्यते ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_WindowsBlockCompositing)
en: Allow applications to block compositing
sa: अनुप्रयोगाः कम्पोजिटिङ्ग् अवरुद्धुं अनुमन्यताम्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, animationSpeedLabel)
en: Animation speed:
sa: एनिमेशनवेगः :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Very slow
sa: अतीव मन्दम्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Instant
sa: क्षणिक

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_HiddenPreviews)
en: Keep window thumbnails:
sa: विण्डो लघुचित्रं रक्षन्तु :

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HiddenPreviews)
en: Never
sa: कदापि न

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HiddenPreviews)
en: Only for Shown Windows
sa: केवलं Shown Windows कृते एव

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HiddenPreviews)
en: Always
sa: सर्वदा

en: Re-enable OpenGL detection
sa: OpenGL अन्वेषणं पुनः सक्षमं कुर्वन्तु
