kwin - en to sa translation catalogue (6 entries)

en: Author: %1
    License: %2
sa: लेखकः %1
    अनुज्ञापत्रम् : %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Show/Hide Video
sa: विडियो दर्शयतु/गोपयतु

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
sa: विन्यस्तं कुर्वन्तु...

[ctx: @action:button get new KWin effects]
en: Get New…
sa: नवीनं प्राप्तुम्...

en: Configure Filter
sa: फ़िल्टर विन्यस्तं कुर्वन्तु

en: Exclude unsupported effects
sa: असमर्थितप्रभावान् बहिष्कृत्य
