kwin - en to sa translation catalogue (8 entries)

en: Import KWin Script
sa: KWin स्क्रिप्ट आयात करें

en: KWin Script (*.kwinscript)
sa: KWin स्क्रिप्ट (*.kwinscript)

[ctx: Placeholder is error message returned from the install service]
en: Cannot import selected script.
    %1
sa: चयनितं स्क्रिप्ट् आयातयितुं न शक्यते ।
    %1

[ctx: Placeholder is name of the script that was imported]
en: The script "%1" was successfully imported.
sa: "%1" इति स्क्रिप्ट् सफलतया आयातिता ।

en: Error when uninstalling KWin Script: %1
sa: KWin स्क्रिप्ट् विस्थापयति समये त्रुटिः: %1

en: Install from File…
sa: सञ्चिकातः संस्थापनं कुर्वन्तु...

[ctx: @action:button get new KWin scripts]
en: Get New…
sa: Get New...

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete…
sa: लुप्…
