kcmkwinrules - en to se translation catalogue (30 entries)

en: Application settings for %1
se: Prográmmaheivehusat %1 várás

en: Window settings for %1
se: Láseheivehusat %1 várás

en: Edit Window-Specific Settings
se: Doaimmat láseguoskevaš heivehusat

en: Unimportant
se: Ii dehálaš

en: Regular Expression
se: Virolaš cealkka

en: Apply Initially
se: Geavat álggorájes

en: Apply Now
se: Geavat dál

en: Remember
se: Muitte

en: Do Not Affect
se: Ale váikkot

en: Force
se: Bágge

en: No
se: Ii

en: Settings for %1
se: %1:a heivehusat

en: Screen
se: Šearbma

en: Shortcut
se: Njuolggobálggis

en: Normal Window
se: Dábálaš láse

en: Dialog Window
se: Láseš

en: Utility Window
se: Reaidoláse

en: Toolbar
se: Reaidoholga

en: Torn-Off Menu
se: Gaikojuvvon fállu

en: Desktop
se: Čállinbeavdi

note: i18n("Unmanaged Window")},  deprecated
en: Standalone Menubar
se: Oktonas fálloholga

en: All Desktops
se: Buot čállinbeavddit

en: No Placement
se: Ii sajádat

en: Centered
se: Gasku

en: Random
se: Sahtedohko

en: Under Mouse
se: Sáhpána vuolde

en: On Main Window
se: Váldoláses

en: Low
se: Unnán

en: Normal
se: Dábálaš

en: High
se: Ollu
