kcmkwinrules - en to si translation catalogue (41 entries)

en: <p><h1>Window-specific Settings</h1> Here you can customize window settings specifically only for some windows.</p> <p>Please note that this configuration will not take effect if you do not use KWin as your window manager. If you do use a different window manager, please refer to its documentation for how to customize window behavior.</p>
si: <p><h1>කවුළු-නිවේශිත-සැකසුම්</h1>මෙහිදී ඇතැම් කවුළු සඳහා පමණක් ඔබට කවුළු සැකසුම් සැකසිය හැක.</p> <p>ඔබ ඔබේ කවුළු කළමණාකරු ලෙසKWIn භාවිත නොකරයි නම් මෙම සැකසුම් බල නොපැවැත්වෙන බව කරුණාවෙන් සලකන්න, ඔබ වෙනස් කවුළු කළමණාකරුවෙක් භාවිත කරයි නම් එහි කවුළු හැසිරීම වෙනස් කිරීමට එහි ලේඛන වලට යොමුවන්න.</p>

en: Application settings for %1
si: %1 සඳහා භාවිතයෙදවුම් සැකසුම් නොමැත

en: Window settings for %1
si: %1 සඳහා කවුළු සැකසුම්

en: Whether the settings should affect all windows of the application.
si: භාවිත යෙදවුමේ සියලු කවුලු සඳහා මෙම සැකසුම් අදාලද යන බව.

en: This helper utility is not supposed to be called directly.
si: මෙම උදව් උපයෝගීතාව කෙලින්ම කැඳවීමට බලාපොරොත්තු නොවේ.

en: Edit Window-Specific Settings
si: කවුළු කේන්ද්‍රීය සැකසුම් වෙනස් කරන්න

en: Unimportant
si: නොවැදගත්

en: Exact Match
si: හරියටම ගැලපෙන

en: Substring Match
si: අනුයෙදුම් ගැලපීම

en: Regular Expression
si: සාමාන්‍ය ප්‍රකාශන

en: Apply Initially
si: තනි තනිව ඇතුළත් කරන්න

en: Apply Now
si: දැන්ම යොදන්න

en: Remember
si: මතක තබා ගන්න

en: Do Not Affect
si: බල නොපාන්න

en: Force
si: බලයෙන්

en: Force Temporarily
si: තාවකාලික බලපවත්වන්න

en: Edit
si: සකසන්න

en: Delete
si: මකන්න

en: Settings for %1
si: %1 සඳහා සැකසුම්

en: You have specified the window class as unimportant.
    This means the settings will possibly apply to windows from all applications. If you really want to create a generic setting, it is recommended you at least limit the window types to avoid special window types.
si: ඔබ විසින් කවුළු කාණ්ඩය ප්‍රයෝජනවත් නොවන්නක් ලෙස දක්වා ඇත.
    එනම් සැකසුම් සියලුම යෙදුම් සඳහා බොහෝවිට ඇතුළත් වේ. ඔබට ඇත්තෙන්ම සාමාන්‍ය සැකසුමක් නිර්‍මාණයට ඇවැසි නම්, අවම වශයෙන් විශේෂිත කවුළු වර්‍ග මඟහැරීම සඳහා කවුළු වර්‍ගයවත් නිවේශනය කිරීම නිර්දේශිතයි.

en: Shortcut
si: කෙටිමං

en: Normal Window
si: සාමාන්‍ය කවුළුව

en: Dialog Window
si: සංවාද කවුළුව

en: Utility Window
si: උපයෝගී කවුළුව

en: Dock (panel)
si: තොටුපල (පැනලය)

en: Toolbar
si: මෙවලම් තීරුව

en: Torn-Off Menu
si: මෙනුව හකුළන්න

en: Splash Screen
si: ස්පලෑශ් තිරය

en: Desktop
si: වැඩතලය

note: i18n("Unmanaged Window")},  deprecated
en: Standalone Menubar
si: තනිව නැගීසිටින මෙනු බාර

en: All Desktops
si: සියළු වැඩතල

en: Default
si: පෙරනිමිය

en: No Placement
si: ස්ථානකරණයක් නොමැත

en: Centered
si: මධ්‍යගත

en: Random
si: අහඹු

en: Under Mouse
si: මවුසය යට

en: On Main Window
si: ප්‍රධාන කවුළුව මත

en: Low
si: අඩු

en: Normal
si: සාමාන්‍ය

en: High
si: ඉහළ

en: Extreme
si: අසීමිත
