kcmkwinscreenedges - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: No Action
sk: Žiadna akcia

en: Peek at Desktop
sk: Nazrieť na pracovnú plochu

en: Lock Screen
sk: Zamknúť obrazovku

en: Show KRunner
sk: Zobraziť KRunner

en: Activity Manager
sk: Správca aktivít

en: Application Launcher
sk: Spúšťač aplikácií

en: Present Windows
sk: Aktuálne okná

en: %1 - All Desktops
sk: %1 - Všetky plochy

en: %1 - Current Desktop
sk: %1 - Aktuálna plocha

en: %1 - Current Application
sk: %1 - Aktuálna aplikácia

en: Toggle window switching
sk: Prepnúť prepínanie okien

en: Toggle alternative window switching
sk: Prepnúť alternatívne prepínanie okien

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, infoLabel)
en: You can trigger an action by pushing the mouse cursor against the corresponding screen edge or corner.
sk: Akciu môžete spustiť posunutím kurzora myši k zodpovedajúcemu okraju alebo rohu obrazovky.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, quickMaximizeLabel)
en: &Maximize:
sk: Maximalizovať:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ElectricBorderMaximize)
en: Windows dragged to top edge
sk: Okná presunuté na horný okraj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, quickTileLabel)
en: &Tile:
sk: Dláždiť:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ElectricBorderTiling)
en: Windows dragged to left or right edge
sk: Okná presunuté na ľavý alebo pravý okraj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Behavior:
sk: Správanie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, remainActiveOnFullscreen)
en: Remain active when windows are fullscreen
sk: Zostať aktívny, keď sú okná na celej obrazovke

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, electricBorderCornerRatioLabel)
en: Trigger &quarter tiling in:
sk: Spustiť štvrtinové dláždenie v:

note: i18n: ectx: property (prefix), widget (QSpinBox, electricBorderCornerRatioSpin)
en: Outer
sk: Vonkajších

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: of the screen
sk: obrazovky

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, desktopSwitchLabel)
en: Change desktop when the mouse cursor is pushed against the edge of the screen
sk: Zmeniť plochu, keď je kurzor myši posunutý za okraj obrazovky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, desktopSwitchLabel)
en: &Switch desktop on edge:
sk: &Prepnutie plochy na okraji:

[ctx: Switch desktop on edge]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ElectricBorders)
en: Disabled
sk: Zakázané

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ElectricBorders)
en: Only When Moving Windows
sk: Len pri presúvaní okien

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ElectricBorders)
en: Always Enabled
sk: Vždy povolené

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, activationDelayLabel)
en: Amount of time required for the mouse cursor to be pushed against the edge of the screen before the action is triggered
sk: Ako dlho je potrebné držať kurzor myši za okrajom obrazovky pred spustením akcie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, activationDelayLabel)
en: Activation &delay:
sk: Oneskorenie &aktivácie:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, triggerCooldownLabel)
en: Amount of time required after triggering an action until the next trigger can occur
sk: Ako dlho je potrebné počkať na spustenie ďalšej akcie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, triggerCooldownLabel)
en: &Reactivation delay:
sk: Oneskorenie &reaktivácie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: You can trigger an action by swiping from the screen edge towards the center of the screen.
sk: Na spustenie akcie posuňte kurzor myši z okraja obrazovky v do stredu.
