kcm_kwindesktop - en to sk translation catalogue (18 entries)

[ctx: A numbered name for virtual desktops]
en: Desktop %1 | Desktop %1
sk[0]: Plocha %1
sk[1]: Plocha %1
sk[2]: Plocha %1

en: There was an error connecting to the compositor.
sk: Nastala chyba pri pripájaní sa ku kompozítoru.

en: There was an error saving the settings to the compositor.
sk: Nastala chyba pri ukladaní nastavení do kompozítora.

en: There was an error requesting information from the compositor.
sk: Nastala chyba pri žiadaní informácií od kompozítora.

en: This module lets you configure the navigation, number and layout of virtual desktops.
sk: Tento modul vám umožňuje konfiguráciu navigácie, počtu a rozloženia virtuálnych pracovných plôch.

[ctx: @info:tooltip]
en: Rename
sk: Premenovať

[ctx: @info:tooltip]
en: Confirm new name
sk: Potvrdiť nový názov

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove
sk: Odstrániť

en: Virtual desktops have been changed outside this settings application. Saving now will overwrite the changes.
sk: Virtuálne plochy boli zmenené inou aplikáciou. Uloženie prepíše tieto zmeny.

en: Row %1
sk: Riadok %1

[ctx: @action:button]
en: Add
sk: Pridať

en: 1 Row | %1 Rows
sk[0]: 1 riadok
sk[1]: %1 riadky
sk[2]: %1 riadkov

en: Options:
sk: Voľby:

en: Navigation wraps around
sk: Navigovať v plochách dookola

en: Show animation when switching:
sk: Zobraziť animáciu pri prepínaní:

en: Show on-screen display when switching:
sk: Zobraziť OSD pri prepínaní:

en: Show desktop layout indicators
sk: Zobraziť indikátory rozloženia pracovnej plochy

en: Virtual Desktops
sk: Virtuálne pracovné plochy
