kcmkwindecoration - en to sk translation catalogue (44 entries)

en: More actions for this window
sk: Viac akcií pre toto okno

en: Application menu
sk: Aplikačná ponuka

en: On all desktops
sk: Na všetkých plochách

en: Minimize
sk: Minimalizovať

en: Maximize
sk: Maximalizovať

en: Close
sk: Zavrieť

en: Context help
sk: Kontextový pomocník

en: Shade
sk: Zabaliť

en: Keep below other windows
sk: Držať pod ostatnými oknami

en: Keep above other windows
sk: Držať nad ostatnými oknami

en: Window Decorations
sk: Dekorácie okien

en: Author
sk: Autor

[ctx: %1 is the name of a border size]
en: Theme's default (%1)
sk: Predvolené z témy (%1)

en: This tool allows you to set the window decoration theme for the currently active session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
sk: Tento nástroj umožňuje nastaviť tému dekorácie okna pre aktuálne aktívnu reláciu bez toho, aby ste ju omylom nastavili na tému, ktorá buď nie je k dispozícii, alebo ktorá je už nastavená.

en: The name of the window decoration theme you wish to set for KWin. Passing a full path will attempt to find a theme in that directory, and then apply that if one can be deduced.
sk: Názov témy dekorácie okna, ktorú chcete pre KWin nastaviť. Úspešné absolvovanie úplnej cesty sa pokúsi nájsť tému v danom adresári a potom ju uplatniť, ak je možné ju odvodiť.

en: Show all the themes available on the system (and which is the current theme)
sk: Zobraziť všetky témy dostupné v systéme (a ktorá je aktuálna téma)

en: Resolved %1 to the KWin Aurorae theme "%2", and will attempt to set that as your current theme.
sk: Rozpoznané %1 ako KWin Aurorae téma "%2" a pokúsime sa ju nastaviť ako vašu aktuálnu tému.

en: You attempted to pass a file path, but this could not be resolved to a theme, and we will have to abort, due to having no theme to set
sk: Pokúsili ste sa odovzdať cestu k súboru, ale túto cestu nebolo možné rozlíšiť ako tému a toto budeme musieť zrušiť, pretože nemáme žiadnu tému, ktorú by sme mohli nastaviť

en: The requested theme "%1" is already set as the window decoration theme.
sk: Požadovaná téma „%1“ je už nastavená ako téma dekorácií okna.

en: Successfully applied the cursor theme %1 to your current Plasma session
sk: Téma kurzora %1 bola úspešne použitá na vaše aktuálne sedenie Plasmy

en: Failed to save your theme settings - the reason is unknown, but this is an unrecoverable error. You may find that simply trying again will work.
sk: Vaše nastavenie motívu sa nepodarilo uložiť - dôvod nie je známy, jedná sa však o neodstrániteľnú chybu. Možno zistíte, že jednoduché vyskúšanie znova bude fungovať.

en: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
sk: Nepodarilo sa nájsť tému „%1“. Téma by mala byť jednou z nasledujúcich možností: %2

en: You have the following KWin window decoration themes on your system:
sk: Vo vašom systéme máte nasledujúce motívy dekorácie okien KWin:

en: Titlebar
sk: Záhlavie

en: Drop button here to remove it
sk: Pustite tu na odstránenie tlačidla

en: Drag buttons between here and the titlebar
sk: Presuňte tlačidlá odtiaľto na záhlavie

en: This module lets you configure the window decorations.
sk: Tento modul vám umožnuje nastaviť dekorácie okien.

[ctx: tab label]
en: Theme
sk: Téma

[ctx: tab label]
en: Titlebar Buttons
sk: Tlačidlá záhlavia

[ctx: Selector label]
en: Window border size:
sk: Veľkosť orámovania okna:

[ctx: button text]
en: Get New Window Decorations...
sk: Získať nové dekorácie okien...

[ctx: checkbox label]
en: Close windows by double clicking the menu button
sk: Zavrieť okná dvojklikom na tlačidlo ponuky

[ctx: popup tip]
en: Click and hold on the menu button to show the menu.
sk: Ponuku zobrazíte kliknutím a podržaním na tlačidla ponuky.

[ctx: checkbox label]
en: Show titlebar button tooltips
sk: Zobrazovať popisy tlačidiel záhlavia

en: Edit %1 Theme
sk: Upraviť tému %1

en: No Borders
sk: Žiadne okraje

en: No Side Borders
sk: Bez bočného okraja

en: Tiny
sk: Drobná

en: Normal
sk: Normálna

en: Large
sk: Veľká

en: Very Large
sk: Veľmi veľká

en: Huge
sk: Obrovská

en: Very Huge
sk: Veľmi obrovská

en: Oversized
sk: Nadmerná
