kcmkwincompositing - en to sk translation catalogue (21 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, glCrashedWarning)
en: OpenGL compositing (the default) has crashed KWin in the past.
    This was most likely due to a driver bug.
    If you think that you have meanwhile upgraded to a stable driver,
    you can reset this protection but be aware that this might result in an immediate crash!
sk: OpenGL kompozícia (predvolená) zhodila KWin v minulosti.
    Bolo to pravdepodobne kvôli chybe ovládača.
    Ak si myslíte, že ste rozumne aktualizovali ovládač na stabilný,
    môžete vynulovať túto ochranu, ale majte na pamäti, že to môže
    mať za následok okamžitý pád!

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, windowThumbnailWarning)
en: Keeping the window thumbnail always interferes with the minimized state of windows. This can result in windows not suspending their work when minimized.
sk: Ponechanie miniatúry okna vždy interferuje s minimalizovaným stavom okna. Toto môže mať za následok, že okná nepozastavia svoju činnosť pri minimalizovaní.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, compositingLabel)
en: Compositing:
sk: Kompozícia:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Enabled)
en: Enable on startup
sk: Povoliť pri štarte

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_WindowsBlockCompositing)
en: Applications can set a hint to block compositing when the window is open.
     This brings performance improvements for e.g. games.
     The setting can be overruled by window-specific rules.
sk: Aplikácie môžu poslať náznak na zablokovanie kompozície, ak je otvorení okno.
     Toto prinesie výkonnostné zlepšenie napríklad pre hry.
     Nastavenie môže byť prebité špecifickým nastavením okna.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_WindowsBlockCompositing)
en: Allow applications to block compositing
sk: Umožniť aplikáciám blokovať kompozíciu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, animationSpeedLabel)
en: Animation speed:
sk: Rýchlosť animácie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Very slow
sk: Veľmi pomaly

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Instant
sk: Okamžitá

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_HiddenPreviews)
en: Keep window thumbnails:
sk: Ponechať náhľady okien:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HiddenPreviews)
en: Never
sk: Nikdy

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HiddenPreviews)
en: Only for Shown Windows
sk: Len pre zobrazené okná

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HiddenPreviews)
en: Always
sk: Vždy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, latencyLabel)
en: Latency:
sk: Oneskorenie:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LatencyPolicy)
en: Force lowest latency (may cause dropped frames)
sk: Vynútiť najnižšie oneskorenie (môže spôsobiť vynechanie snímok)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LatencyPolicy)
en: Prefer lower latency
sk: Preferovať nižšie oneskorenie

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LatencyPolicy)
en: Balance of latency and smoothness
sk: Rovnováha oneskorenia a plynulosti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LatencyPolicy)
en: Prefer smoother animations
sk: Preferovať plynulejšie animácie

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LatencyPolicy)
en: Force smoothest animations
sk: Vynútiť najplynulejšie animácie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AllowTearing)
en: Reduce latency by allowing screen tearing artifacts in fullscreen windows
sk: Zníženie odozvy umožnením artefaktov trhania obrazovky v oknách na celú obrazovku

en: Re-enable OpenGL detection
sk: Znovu povoliť detekciu OpenGl
