kwin_scripts - en to sk translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KWin::VideoWallConfigForm)
en: Video Wall
sk: Video stena

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ApplyTo)
en: Apply to
sk: Použiť pre

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, kcfg_Whitelist) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, kcfg_Blacklist)
en: Comma separated list of window classes
sk: Čiarkou oddelený zoznam tried okien

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, applyLabel)
en: All
sk: Všetko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Ignore)
en: Ignore
sk: Ignorovať

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ignoreLabel)
en: None
sk: Nič
