kcmkwindecoration - en to sl translation catalogue (44 entries)

en: More actions for this window
sl: Več dejavnosti za to okno

en: Application menu
sl: Meni programa

en: On all desktops
sl: Na vseh namizjih

en: Minimize
sl: Skrči

en: Maximize
sl: Razpni

en: Close
sl: Zapri

en: Context help
sl: Vsebinska pomoč

en: Shade
sl: Zvij

en: Keep below other windows
sl: Drži pod drugimi okni

en: Keep above other windows
sl: Drži nad drugimi okni

en: Window Decorations
sl: Okenski okraski

en: Author
sl: Avtor

[ctx: %1 is the name of a border size]
en: Theme's default (%1)
sl: Privzete vrednosti teme (%1)

en: This tool allows you to set the window decoration theme for the currently active session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
sl: To orodje vam omogoča, da nastavite temo dekoracije oken za trenutno aktivne seje, ne da bi jo pomotoma nastavili na tisto, ki bodisi ni na voljo ali ki je že nastavljena.

en: The name of the window decoration theme you wish to set for KWin. Passing a full path will attempt to find a theme in that directory, and then apply that if one can be deduced.
sl: Ime teme za dekoracijo oken, ki jo želite nastaviti za KWin. S specifikacijo celotne poti bo poskušala najti temo v tem imeniku in jo nato uporabiti, če jo je mogoče razbrati.

en: Show all the themes available on the system (and which is the current theme)
sl: Pokaži vse teme, ki so na voljo v sistemu (in katera je trenutna tema)

en: Resolved %1 to the KWin Aurorae theme "%2", and will attempt to set that as your current theme.
sl: Razrešena %1 na temo KWin Aurorae "%2" in jo bomo poskusili nastaviti kot vašo trenutno temo.

en: You attempted to pass a file path, but this could not be resolved to a theme, and we will have to abort, due to having no theme to set
sl: Poskušali ste specificirati pot do datoteke, vendar je ni bilo mogoče razrešiti kot datotekoteme in bomo morali postopek prekiniti, ker nimamo teme, ki bi jo nastavili

en: The requested theme "%1" is already set as the window decoration theme.
sl: Zahtevana tema "%1" je že nastavljena kot tema za dekoracijo oken.

en: Successfully applied the cursor theme %1 to your current Plasma session
sl: Tema kazalke %1 je bila uspešno uveljavljena za vašo trenutno sejo Plasme

en: Failed to save your theme settings - the reason is unknown, but this is an unrecoverable error. You may find that simply trying again will work.
sl: Nastavitev teme ni bilo mogoče shraniti - razlog ni znan, vendar je to bila nepopravljiva napaka. Morda boste ugotovili, da bi nov poskus kar deloval.

en: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
sl: Teme "%1" ni bilo mogoče najti. Tema bi morala biti ena od naslednjih možnosti: %2

en: You have the following KWin window decoration themes on your system:
sl: V sistemu imate naslednje teme okrasitev oken KWin:

en: Titlebar
sl: Naslovna vrstica

en: Drop button here to remove it
sl: Spusti gumb, da bi ga odstranili

en: Drag buttons between here and the titlebar
sl: Povlecite gumbe od tu do naslovne vrstice

en: This module lets you configure the window decorations.
sl: Ta modul omogoča nastavljanje okenskih okraskov.

[ctx: tab label]
en: Theme
sl: Tema

[ctx: tab label]
en: Titlebar Buttons
sl: Gumbi naslovne vrstice

[ctx: Selector label]
en: Window border size:
sl: Širina obrobe okna:

[ctx: button text]
en: Get New Window Decorations...
sl: Dobi nove okenske okraske...

[ctx: checkbox label]
en: Close windows by double clicking the menu button
sl: Zapri okna z dvojnim klikom na menijski gumb

[ctx: popup tip]
en: Click and hold on the menu button to show the menu.
sl: Kliknite in držite na gumbu za meni, da se meni prikaže.

[ctx: checkbox label]
en: Show titlebar button tooltips
sl: Prikaži orodne namige gumbov oken

en: Edit %1 Theme
sl: Uredi %1 temo

en: No Borders
sl: Brez obrob

en: No Side Borders
sl: Brez stranskih obrob

en: Tiny
sl: Zelo majhna

en: Normal
sl: Običajna

en: Large
sl: Velika

en: Very Large
sl: Zelo velika

en: Huge
sl: Ogromna

en: Very Huge
sl: Velikanska

en: Oversized
sl: Prevelika
