kwin - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Virtual Keyboard
sl: Virtualna tipkovnica

en: Choose Virtual Keyboard
sl: Izberite virtualno tipkovnico

en: None
sl: Nobena

en: Do not use any virtual keyboard
sl: Ne uporabljajte virtualne tipkovnice

en: This module lets you choose the virtual keyboard to use.
sl: Ta modul omogoča izbrati virtualno tipkovnico za uporabo.
