kcmkwincompositing - en to sl translation catalogue (21 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, glCrashedWarning)
en: OpenGL compositing (the default) has crashed KWin in the past.
    This was most likely due to a driver bug.
    If you think that you have meanwhile upgraded to a stable driver,
    you can reset this protection but be aware that this might result in an immediate crash!
sl: Skladnja 3D OpenGL (privzeta) je v preteklosti povzročila sesutje KWin-a.
    Vzrok je najverjetneje hrošč v gonilniku za grafično kartico.
    Če ste med tem nadgradili gonilnik in menite, da je stabilen,
    lahko ponastavite to zaščito. Zavedajte se, da to lahko povzroči takojšnje sesutje!

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, windowThumbnailWarning)
en: Keeping the window thumbnail always interferes with the minimized state of windows. This can result in windows not suspending their work when minimized.
sl: Ohranjevanje sličic oken je vedno v sporu s skrčenim stanjem oken. To lahko povzroči, da se okna ne prestavijo v pripravljenost, ko so skrčena.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, compositingLabel)
en: Compositing:
sl: Skladnja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Enabled)
en: Enable on startup
sl: Omogoči ob zagonu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_WindowsBlockCompositing)
en: Applications can set a hint to block compositing when the window is open.
     This brings performance improvements for e.g. games.
     The setting can be overruled by window-specific rules.
sl: Programi lahko nastavijo namig in blokirajo skladnjo 3D, ko so odprti.
     To lahko na primer izboljša hitrost delovanja iger.
     Nastavitev lahko prepišejo posebne okenske nastavitve.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_WindowsBlockCompositing)
en: Allow applications to block compositing
sl: Dovoli programom, da blokirajo skladnjo 3D

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, animationSpeedLabel)
en: Animation speed:
sl: Hitrost animacije:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Very slow
sl: Zelo počasna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Instant
sl: Hipna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_HiddenPreviews)
en: Keep window thumbnails:
sl: Ohrani sličice oken:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HiddenPreviews)
en: Never
sl: Nikoli

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HiddenPreviews)
en: Only for Shown Windows
sl: Samo za prikazana okna

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HiddenPreviews)
en: Always
sl: Vedno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, latencyLabel)
en: Latency:
sl: Zakasnitev:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LatencyPolicy)
en: Force lowest latency (may cause dropped frames)
sl: Prisili najnižjo zakasnitev (lahko povzroči izpuščene okvirje)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LatencyPolicy)
en: Prefer lower latency
sl: Dajaj prednost zakasnitvi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LatencyPolicy)
en: Balance of latency and smoothness
sl: Ravnotežje zakasnitve in gladkosti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LatencyPolicy)
en: Prefer smoother animations
sl: Dajaj prednost gladkim animacijam

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LatencyPolicy)
en: Force smoothest animations
sl: Prisilite gladke animacije

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AllowTearing)
en: Reduce latency by allowing screen tearing artifacts in fullscreen windows
sl: Zmanjšajte zakasnitev tako, da omogočate artefakte raztrganin na zaslonu v celozaslonskih oknih

en: Re-enable OpenGL detection
sl: Znova omogoči zaznavanje OpenGL-ja
