kwin_clients - en to sl translation catalogue (17 entries)

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Tiny
sl: Zelo majhna

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Normal
sl: Običajna

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Large
sl: Velika

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Very Large
sl: Zelo velika

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Huge
sl: Ogromna

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Very Huge
sl: Velikanska

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Oversized
sl: Prevelika

en: Button size:
sl: Velikost gumbov:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PlastikConfigDialog)
en: Config Dialog
sl: Nastavitveno okno

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, titleAlign)
en: Title &Alignment
sl: Por&avnava naslova

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignLeft)
en: Left
sl: Levo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignCenter)
en: Center
sl: Na sredino

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignRight)
en: Right
sl: Desno

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Check this option if the window border should be painted in the titlebar color. Otherwise it will be painted in the background color.
sl: Označite to možnost, če želite, da so obrobe oken narisane z barvami nazivne vrstice. V nasprotnem primeru bodo narisane z barvo ozadja.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Colored window border
sl: Obarvana obroba okna

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Check this option if you want the buttons to fade in when the mouse pointer hovers over them and fade out again when it moves away.
sl: Izberite to možnost, če želite, da se gumbi postopoma osvetlijo ob prehodu kazalke miške nad gumbom, ob umiku kazalke z gumba pa osvetlitev pojema.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Animate buttons
sl: Animiraj gumbe
