kwin - en to sl translation catalogue (14 entries)

[ctx: @item:inlistbox]
en: None
sl: Nič

en: Global animation speed:
sl: Globalna hitrost animacije:

[ctx: @info:tooltip]
en: Some applications do not support this setting: In particular, GTK applications cannot change animation duration, but will still disable animations when <interface>animation speed</interface> is <interface>Instant</interface>.
sl: Nekatere aplikacije ne podpirajo te nastavitve: zlasti aplikacije GTK ne morejo spremeniti trajanja animacije, vendar bodo vseeno onemogočileanimacije, ko je <interface>hitrost animacije</interface><interface>Takojšnja</interface>.

[ctx: Animation speed]
en: Slow
sl: Počasna

[ctx: Animation speed]
en: Instant
sl: Trenutna

[ctx: @title:group]
en: Desktop animations
sl: Animacije namizja

[ctx: @label:listbox]
en: Window open/close:
sl: Okno odpri/zapri:

[ctx: @label:listbox]
en: Window maximize:
sl: Okno razpri:

[ctx: @label:listbox]
en: Window minimize:
sl: Okno strni:

[ctx: @label:listbox]
en: Window full screen:
sl: Okno na celotni zaslon:

[ctx: @label:listbox]
en: Peek at desktop:
sl: Pokukaj na namizje:

[ctx: @label:listbox]
en: Virtual desktop switching:
sl: Preklop navideznih namizij:

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
sl: Konfiguriraj…

[ctx: @title:group translate as short as possible]
en: More effects settings:
sl: Nastavitev več učinkov:
