kcmkwinscreenedges - en to sr translation catalogue (23 entries)

en: No Action
sr: без радње

en: Show Desktop
sr: прикажи површ

en: Lock Screen
sr: закључај екран

en: Activity Manager
sr: менаџер активности

en: Application Launcher
sr: покретач програма

en: %1 - All Desktops
sr: %1 — све површи

en: %1 - Current Desktop
sr: %1 — текућа површ

en: %1 - Current Application
sr: %1 — текући програм

en: %1 - Cube
sr: %1 — коцка

en: %1 - Cylinder
sr: %1 — ваљак

en: %1 - Sphere
sr: %1 — сфера

en: Toggle window switching
sr: обрни мењање прозора

en: Toggle alternative window switching
sr: обрни алтернативно мењање прозора

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: of the screen
sr: екрана

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, desktopSwitchLabel)
en: Change desktop when the mouse cursor is pushed against the edge of the screen
sr: Промени површ када се показивач миша гурне уз ивицу екрана

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, desktopSwitchLabel)
en: &Switch desktop on edge:
sr: &Пребаци површ на ивици:

[ctx: Switch desktop on edge]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ElectricBorders)
en: Disabled
sr: искључено

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ElectricBorders)
en: Only When Moving Windows
sr: само при померању прозора

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ElectricBorders)
en: Always Enabled
sr: увек укључено

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, activationDelayLabel)
en: Amount of time required for the mouse cursor to be pushed against the edge of the screen before the action is triggered
sr: Колико дуго показивач миша мора да се гура уз ивицу екрана пре него што се окине радња.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, activationDelayLabel)
en: Activation &delay:
sr: &Застој активирања:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, triggerCooldownLabel)
en: Amount of time required after triggering an action until the next trigger can occur
sr: Најмање време које мора да прође између окидања две радње.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, triggerCooldownLabel)
en: &Reactivation delay:
sr: Застој &поновног активирања:
