kcmkwindecoration - en to sr@ijekavian translation catalogue (12 entries)

en: Menu
sr@ijekavian: Мени

en: Application menu
sr@ijekavian: Мени програма

en: On all desktops
sr@ijekavian: На све површи

en: Minimize
sr@ijekavian: Минимизуј

en: Maximize
sr@ijekavian: Максимизуј

en: Close
sr@ijekavian: Затвори

en: Context help
sr@ijekavian: Контекстна помоћ

en: Shade
sr@ijekavian: Намотај

en: Keep below
sr@ijekavian: Држи испод

en: Keep above
sr@ijekavian: Држи изнад

en: Titlebar
sr@ijekavian: Насловна трака

en: Drag buttons between here and the titlebar
sr@ijekavian: Превлачите дугмад између овог места и насловне траке.
