kwin_scripts - en to sr@ijekavian translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KWin::VideoWallConfigForm)
en: Video Wall
sr@ijekavian: Видео зид

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ApplyTo)
en: Apply to
sr@ijekavian: Примени на

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, kcfg_Whitelist) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, kcfg_Blacklist)
en: Comma separated list of window classes
sr@ijekavian: Запетама раздвојен списак класа прозора

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, applyLabel)
en: All
sr@ijekavian: све

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Ignore)
en: Ignore
sr@ijekavian: Игнориши

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ignoreLabel)
en: None
sr@ijekavian: ништа
