kcmkwindecoration - en to sr@latin translation catalogue (12 entries)

en: Menu
sr@latin: Meni

en: Application menu
sr@latin: Meni programa

en: On all desktops
sr@latin: Na sve površi

en: Minimize
sr@latin: Minimizuj

en: Maximize
sr@latin: Maksimizuj

en: Close
sr@latin: Zatvori

en: Context help
sr@latin: Kontekstna pomoć

en: Shade
sr@latin: Namotaj

en: Keep below
sr@latin: Drži ispod

en: Keep above
sr@latin: Drži iznad

en: Titlebar
sr@latin: Naslovna traka

en: Drag buttons between here and the titlebar
sr@latin: Prevlačite dugmad između ovog mesta i naslovne trake.
