kwin_scripts - en to sr@latin translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KWin::VideoWallConfigForm)
en: Video Wall
sr@latin: Video zid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ApplyTo)
en: Apply to
sr@latin: Primeni na

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, kcfg_Whitelist) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, kcfg_Blacklist)
en: Comma separated list of window classes
sr@latin: Zapetama razdvojen spisak klasa prozora

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, applyLabel)
en: All
sr@latin: sve

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Ignore)
en: Ignore
sr@latin: Ignoriši

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ignoreLabel)
en: None
sr@latin: ništa
