kwin - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Desktop Effects
sv: Skrivbordseffekter

en: Author: %1
    License: %2
sv: Upphovsman: %1
    Licens: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Show/Hide Video
sv: Visa eller dölj video

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure...
sv: Anpassa...

en: This module lets you configure desktop effects.
sv: Modulen låter dig anpassa skrivbordseffekter.

en: Hint: To find out or configure how to activate an effect, look at the effect's settings.
sv: Tips: För att ta reda på eller ställa in hur en effekt aktiveras, titta på effektens inställningar.

en: Configure Filter
sv: Anpassa filter

en: Exclude unsupported effects
sv: Undanta effekter som inte stöds

en: Exclude internal effects
sv: Undanta interna effekter

en: Get New Desktop Effects...
sv: Hämta nya skrivbordseffekter...
