kcm_kwindesktop - en to sv translation catalogue (18 entries)

[ctx: A numbered name for virtual desktops]
en: Desktop %1 | Desktop %1
sv[0]: Skrivbord %1
sv[1]: Skrivbord %1

en: There was an error connecting to the compositor.
sv: Ett fel uppstod vid försök att ansluta till sammansättaren.

en: There was an error saving the settings to the compositor.
sv: Ett fel uppstod när inställningarna skulle sparas i sammansättaren.

en: There was an error requesting information from the compositor.
sv: Ett fel uppstod vid begäran av information från sammansättaren.

en: This module lets you configure the navigation, number and layout of virtual desktops.
sv: Modulen låter dig ställa in navigering, antal och layout av virtuella skrivbord.

[ctx: @info:tooltip]
en: Rename
sv: Byt namn

[ctx: @info:tooltip]
en: Confirm new name
sv: Bekräfta nytt namn

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove
sv: Ta bort

en: Virtual desktops have been changed outside this settings application. Saving now will overwrite the changes.
sv: Virtuella skrivbord har ändrats utanför det här inställningsprogrammet. Att spara nu skriver över ändringarna.

en: Row %1
sv: Rad %1

[ctx: @action:button]
en: Add
sv: Lägg till

en: 1 Row | %1 Rows
sv[0]: 1 rad
sv[1]: %1 rader

en: Options:
sv: Alternativ:

en: Navigation wraps around
sv: Navigering går runt

en: Show animation when switching:
sv: Visa animering vid byte:

en: Show on-screen display when switching:
sv: Visa på skärmen vid byte:

en: Show desktop layout indicators
sv: Visa indikering av skrivbordslayout

en: Virtual Desktops
sv: Virtuella skrivbord
