kwin - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Virtual Keyboard
sv: Virtuellt tangentbord

en: Choose Virtual Keyboard
sv: Välj virtuellt tangentbord

en: None
sv: Inget

en: Do not use any virtual keyboard
sv: Använd inte något virtuellt tangentbord

en: This module lets you choose the virtual keyboard to use.
sv: Modulen låter dig välja det virtuella tangentbordet som ska användas.
