kwin - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: None
sv: Inget

en: Do not use any virtual keyboard
sv: Använd inte något virtuellt tangentbord

[ctx: Selector label]
en: Show Virtual Keyboard:
sv: Visa virtuellt tangentbord:

en: Never
sv: Aldrig

en: With Touch and Tablet
sv: Med pekskärm och ritplatta

en: With Touch, Tablet, and Mouse
sv: Med pekskärm, ritplatta och mus
