kwin - en to ta translation catalogue (9 entries)

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Accessibility
ta: அணுகல்தன்மை

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Appearance
ta: தோற்றம்

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Focus
ta: குவியம்

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Peek at Desktop Animation
ta: பணிமேடையை காட்டும் அசைவூட்டங்கள்

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Tools
ta: கருவிகள்

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Virtual Desktop Switching Animation
ta: மெய்நிகர் பணிமேடையை மாற்றும்போது அசைவூட்டம்

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Management
ta: சாளர மேலாண்மை

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Open/Close Animation
ta: சாளரங்களை மூடுவதற்கும் திறப்பதற்குமான அசைவூட்டம்

en: KWin development team
ta: கேவின் நிரலாக்க குழு
