kcmkwincompositing - en to ta translation catalogue (10 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Enabled)
en: Enable on startup
ta: துவங்கும்போது இயக்கு

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, animationSpeedLabel)
en: Animation speed:
ta: அசைவூட்டத்தின் வேகம்:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Very slow
ta: மெதுவானது

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Instant
ta: உடனடியானது

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_HiddenPreviews)
en: Keep window thumbnails:
ta: சாளர சிறுபடங்களை வைத்திருப்பது:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HiddenPreviews)
en: Never
ta: ஒருபோதும் வேண்டாம்

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HiddenPreviews)
en: Only for Shown Windows
ta: காட்டப்படும் சாளரங்களுக்கு மட்டும்

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HiddenPreviews)
en: Always
ta: எப்போதும்

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, latencyLabel)
en: Latency:
ta: தாக்கநேரம்:

en: Re-enable OpenGL detection
ta: OpenGL-ஐக் கண்டறிவதை மறுபடியும் இயக்கு
