kcmkwinrules - en to tg translation catalogue (10 entries)

en: Edit
tg: Таҳрир кардан

en: Delete
tg: Нест кардан

en: No
tg: Не

en: Toolbar
tg: Навори абзорҳо

en: Desktop
tg: Мизи корӣ

en: All Activities
tg: Ҳамаи фаъолиятҳо

en: Default
tg: Стандартӣ

en: Low
tg: Паст

en: Normal
tg: Муқаррар

en: High
tg: Баланд
