kwin_effects - en to tg translation catalogue (9 entries)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Right
tg: Рост

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Left
tg: Чап

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Appearance
tg: Намуди зоҳирӣ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DimDesktop)
en: Desktop
tg: Мизи корӣ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Duration)
en: Duration:
tg: Давомнокӣ:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_Duration)
en: Default
tg: Стандартӣ

[ctx: Duration of rotation]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_AnimationDuration)
en: Default
tg: Стандартӣ

[ctx: Left mouse button]
en: Left
tg: Чап

[ctx: Right mouse button]
en: Right
tg: Рост
