kwin - en to tg translation catalogue (5 entries)

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Accessibility
tg: Қобилияти дастрасӣ

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Appearance
tg: Намуди зоҳирӣ

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Focus
tg: Марказонидан

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Tools
tg: Абзорҳо

en: KWin development team
tg: Дастаи барномарезони KWin
