kwin - en to tg translation catalogue (6 entries)

en: Lock Screen
tg: Қулфи экран

en: Show KRunner
tg: Намоиш додани KRunner

en: %1 - All Desktops
tg: %1 - Ҳамаи мизҳои корӣ

en: %1 - Current Desktop
tg: %1 - Мизи кории ҷорӣ

en: %1 - Current Application
tg: %1 - Барномаи ҷорӣ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, quickTileLabel)
en: &Tile:
tg: &Сарлавҳа:
