kcmkwm - en to tg translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow3) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveT
en: Activate
tg: Фаъол кардан

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Placement)
en: Random
tg: Тасодуфӣ

note: i18n: Focus Stealing Prevention Level i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_BorderSnapZone) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_WindowSnapZone) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_CenterSnapZone) i18n: ectx: property (
en: None
tg: Ҳеҷ чиз

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TitlebarDoubleClickCommand)
en: Show on all desktops
tg: Намоиш додан дар ҳамаи мизҳои корӣ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Active
tg: Фаъол

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Inactive
tg: Ғайрифаъол
