kwin - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Author: %1
    License: %2
th: ผู้เขียน: %1
    ใบอนุญาต: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
th: ปรับแต่ง...

[ctx: @action:button get new KWin effects]
en: Get New…
th: รับใหม่...

en: Configure Filter
th: กําหนดค่าตัวกรอง

en: Exclude unsupported effects
th: ยกเว้นเอฟเฟกต์ที่ไม่รองรับ
