kwin - en to th translation catalogue (12 entries)

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Accessibility
th: ความสามารถเข้าถึงได้

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Appearance
th: รูปร่าง

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Focus
th: โฟกัส

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Peek at Desktop Animation
th: แอบดูภาพเคลื่อนไหวบนเดสก์ท็อป

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Tools
th: เครื่องมือ

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Virtual Desktop Switching Animation
th: แอนิเมชั่นการสลับ Virtual Desktop

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Management
th: การจัดการหน้าต่าง

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Open/Close Animation
th: แอนิเมชั่นการเปิด/ปิดหน้าต่าง

en: KWin development team
th: ทีมพัฒนา KWin

[ctx: Error message]
en: Could not locate package metadata
th: ไม่พบ Metadata ของแพ็คเกจ

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not contain a valid metadata.json file
th: %1 ไม่มีไฟล์ metadata.json ที่ถูกต้อง

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not exist
th: %1 ไม่ได้มีอยู่
