kcmkwindecoration - en to tr translation catalogue (43 entries)

en: More actions for this window
tr: Bu pencere için diğer eylemler

en: Application menu
tr: Uygulama menüsü

en: On all desktops
tr: Tüm masaüstlerinde

en: Minimize
tr: Simge Durumuna Küçült

en: Maximize
tr: Ekranı Kapla

en: Close
tr: Kapat

en: Context help
tr: Bağlam yardımı

en: Shade
tr: Panjuru Kapat

en: Keep below other windows
tr: Diğer pencerelerin altında tut

en: Keep above other windows
tr: Diğer pencerelerin üzerinde tut

en: Window Decorations
tr: Pencere Dekorasyonları

en: Author
tr: Yazar

[ctx: %1 is the name of a border size]
en: Theme's default (%1)
tr: Tema Öntanımlısı (%1)

en: This tool allows you to set the window decoration theme for the currently active session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
tr: Bu araç; yanlışlıkla, mevcut olmayan veya önceden ayarlanmış olana ayarlamadan, o anda etkin olan oturum için pencere dekorasyon temasını ayarlamanıza olanak tanır.

en: The name of the window decoration theme you wish to set for KWin. Passing a full path will attempt to find a theme in that directory, and then apply that if one can be deduced.
tr: KWin için ayarlamak istediğiniz pencere dekorasyonu temasının adı. Tam bir yol geçmek, o dizinde bir tema bulmaya çalışacak ve ardından eğer bir tema çıkarılabilirse bunu uygulayacaktır.

en: Show all the themes available on the system (and which is the current theme)
tr: Sistemde mevcut olan tüm temaları göster (ve mevcut tema hangisi ise)

en: Resolved %1 to the KWin Aurorae theme "%2", and will attempt to set that as your current theme.
tr: %1 KWin Aurorae teması "%2" olarak çözüldü ve geçerli temanız olarak ayarlanmaya çalışacak.

en: You attempted to pass a file path, but this could not be resolved to a theme, and we will have to abort, due to having no theme to set
tr: Bir dosya yolu iletmeye çalıştınız; ancak bu bir temaya çözümlenemedi ve ayarlanacak tema olmadığı için iptal etmek zorunda kalacağız

en: The requested theme "%1" is already set as the window decoration theme.
tr: İstenen tema "%1", zaten ayarlanmış pencere dekorasyonu teması.

en: Successfully applied the cursor theme %1 to your current Plasma session
tr: İmleç teması %1 başarıyla geçerli Plasma oturumunuza uygulandı

en: Failed to save your theme settings - the reason is unknown, but this is an unrecoverable error. You may find that simply trying again will work.
tr: Tema ayarlarınız kaydedilemedi - nedeni bilinmiyor; ancak bu kurtarılamaz bir hata. Yeniden denemenin işe yarayacağını görebilirsiniz.

en: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
tr: Tema "%1" bulunamadı. Tema şu seçeneklerden biri olmalı: %2

en: You have the following KWin window decoration themes on your system:
tr: Sisteminizde aşağıdaki KWin pencere dekorasyonu temalarına sahipsiniz:

en: Titlebar
tr: Başlık Çubuğu

en: Drop button here to remove it
tr: Kaldırmak için düğmeyi buraya bırakın

en: Drag buttons between here and the titlebar
tr: Düğmeleri burası ile başlık çubuğu arasında sürükleyin

en: This module lets you configure the window decorations.
tr: Bu modül, pencere dekorasyonlarını yapılandırmanıza izin verir.

[ctx: tab label]
en: Theme
tr: Tema

[ctx: tab label]
en: Titlebar Buttons
tr: Başlık Çubuğu Düğmeleri

[ctx: Selector label]
en: Window border size:
tr: Pencere kenarlığı boyutu:

[ctx: button text]
en: Get New Window Decorations...
tr: Yeni Pencere Dekorasyonları Al...

[ctx: checkbox label]
en: Close windows by double clicking the menu button
tr: Menü düğmesine çift tıklayarak pencereleri kapat

[ctx: popup tip]
en: Click and hold on the menu button to show the menu.
tr: Menüyü göstermek için menü düğmesine tıklayın ve basılı tutun.

[ctx: checkbox label]
en: Show titlebar button tooltips
tr: Başlık çubuğu düğmesi araç ipuçlarını göster

en: Edit %1 Theme
tr: %1 Temasını Düzenle

en: No Borders
tr: Kenarlık Yok

en: No Side Borders
tr: Yan Kenarlık Yok

en: Tiny
tr: Minik

en: Large
tr: Büyük

en: Very Large
tr: Çok Büyük

en: Huge
tr: Devasa

en: Very Huge
tr: İnanılmaz Büyük

en: Oversized
tr: Aşırı Büyük
