kwin - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Virtual Keyboard
tr: Sanal Klavye

en: Choose Virtual Keyboard
tr: Sanal Klavye Seç

en: None
tr: Hiçbiri

en: Do not use any virtual keyboard
tr: Bir sanal klavye kullanma

en: This module lets you choose the virtual keyboard to use.
tr: Bu modül, istediğiniz sanal klavyeyi seçmenize izin verir.
