kwin - en to tr translation catalogue (12 entries)

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Accessibility
tr: Erişilebilirlik

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Appearance
tr: Görünüş

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Focus
tr: Odak

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Peek at Desktop Animation
tr: Masaüstüne Bak Canlandırması

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Tools
tr: Araçlar

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Virtual Desktop Switching Animation
tr: Sanal Masaüstü Geçişi Canlandırması

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Management
tr: Pencere Yönetimi

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Open/Close Animation
tr: Pencere Aç/Kapat Canlandırması

en: KWin development team
tr: Kwin geliştirme takımı

[ctx: Error message]
en: Could not locate package metadata
tr: Paket üst verisi bulunamadı

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not contain a valid metadata.json file
tr: %1, geçerli bir metadata.json dosyası içermiyor

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not exist
tr: %1 yok
