kcmkwinrules - en to ug translation catalogue (44 entries)

en: Application settings for %1
ug: «%1» ئۈچۈن پروگرامما تەڭشىكى

en: Window settings for %1
ug: %1 نىڭ كۆزنەك تەڭشىكى

en: Whether the settings should affect all windows of the application.
ug: تەڭشەك مەزكۇر پروگراممىنىڭ بارلىق كۆزنەكلىرىگە تەسىر قىلامدۇ يوق.

en: This helper utility is not supposed to be called directly.
ug: ياردەمچى قورالىنى بىۋاسىتە چاقىرىشقا بولمايتتى.

en: Edit Window-Specific Settings
ug: كۆزنەككە خاس تەڭشەكنى تەھرىرلەش

en: Unimportant
ug: مۇھىم ئەمەس

en: Exact Match
ug: دەلمۇدەل ماسلىق

en: Substring Match
ug: قىسمەن ماسلىق

en: Regular Expression
ug: مۇنتىزىم ئىپادە

en: Apply Initially
ug: دەسلەپتە قوللان

en: Apply Now
ug: ھازىرلا قوللان

en: Remember
ug: ئەستە ساقلا

en: Do Not Affect
ug: تەسىر كۆرسەتمە

en: Force
ug: مەجبۇرىي

en: Force Temporarily
ug: ۋاقتىنچە مەجبۇرلا

en: Edit
ug: تەھرىرلەش

en: Delete
ug: ئۆچۈر

en: Import Rules
ug: تۈزۈملەرنى ئىمپورت قىلىش

en: Settings for %1
ug: «%1» نىڭ تەڭشىكى

en: Screen
ug: ئېكران

en: Window shall (not) appear in the taskbar.
ug: كۆزنەك ۋەزىپە بالدىقىدا كۆرۈنىدۇ(كۆرۈنمەيدۇ).

en: Window shall (not) appear in the manager for virtual desktops
ug: كۆزنەك مەۋھۇم ئۈستەلئۈستىلىرى باشقۇرغۇچىدا كۆرۈنىدۇ(كۆرۈنمەيدۇ)

en: Window shall (not) appear in the Alt+Tab list
ug: كۆزنەك Alt+Tab تىزىمىدا كۆرۈنىدۇ(كۆرۈنمەيدۇ)

en: Shortcut
ug: تېزلەتمە

en: Ignore global shortcuts
ug: ئومۇمىي دائىرىلىك تېزلەتمىگە پەرۋا قىلما

en: Normal Window
ug: نورمال كۆزنەك

en: Dialog Window
ug: سۆزلەشكۈ

en: Utility Window
ug: قورال كۆزنەك

en: Toolbar
ug: قورال بالداق

en: Torn-Off Menu
ug: بۆلىۋالغان تىزىملىك

en: Splash Screen
ug: ئېچىلىش ئېكرانى

en: Desktop
ug: ئۈستەلئۈستى

note: i18n("Unmanaged Window")},  deprecated
en: Standalone Menubar
ug: يەككە تىزىملىك بالدىقى

en: All Desktops
ug: بارلىق ئۈستەلئۈستىلىرى

en: Default
ug: كۆڭۈلدىكى

en: No Placement
ug: ئورنى يوق

en: Centered
ug: ئوتتۇرىدا

en: Random
ug: ئىختىيارىي

en: Under Mouse
ug: چاشقىنەك ئاستىدا

en: On Main Window
ug: ئاساسى كۆزنەكتە

en: Low
ug: تۆۋەن

en: Normal
ug: نورمال

en: High
ug: يۇقىرى

en: Extreme
ug: ئىنتايىن يۇقىرى
