kwin_clients - en to ug translation catalogue (13 entries)

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Normal
ug: نورمال

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Large
ug: چوڭ

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Very Large
ug: بەك چوڭ

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Huge
ug: ئىنتايىن چوڭ

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PlastikConfigDialog)
en: Config Dialog
ug: سەپلىمە سۆزلەشكۈ

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, titleAlign)
en: Title &Alignment
ug: ماۋزۇ توغرىلاش(&A)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignLeft)
en: Left
ug: سول

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignCenter)
en: Center
ug: مەركەز

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignRight)
en: Right
ug: ئوڭ

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Check this option if the window border should be painted in the titlebar color. Otherwise it will be painted in the background color.
ug: بۇ تاللانما تاللانغاندا كۆزنەك گىرۋىكى ماۋزۇ بالداق رەڭگىدە بويىلىدۇ. ئۇنداق بولمىسا تەگلىك رەڭگىدە بويايدۇ.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Colored window border
ug: رەڭلىك كۆزنەك گىرۋىكى

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Check this option if you want the buttons to fade in when the mouse pointer hovers over them and fade out again when it moves away.
ug: ئەگەر سىز چاشقىنەكنى توپچا ئۈستىگە ئەكەلگەن ياكى ئۈستىدىن يۆتكەپ كەتكەندە تەدرىجىي ئاجىزلىشىپ كۈچەيتىشنى كۆرسەتمەكچى بولسىڭىز بۇ تاللانمىنى تاللاڭ.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Animate buttons
ug: جانلاندۇرۇم توپچا
