kcm_kwindesktop - en to ug translation catalogue (17 entries)

[ctx: A numbered name for virtual desktops]
en: Desktop %1 | Desktop %1
ug[0]: %1-ئۈستەلئۈستى‎‏

en: There was an error connecting to the compositor.
ug: بىرىكتۈرگۈچكە باغلىنىۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلگەن ئىدى.

en: There was an error saving the settings to the compositor.
ug: تەڭشەكنى بىرىكتۈرگۈچكە ساقلاۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلگەن ئىدى.

en: There was an error requesting information from the compositor.
ug: بىرىكتۈرگۈچتىن ئۇچۇر سوراۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلگەن ئىدى.

[ctx: @text:label Number of rows, label associated to a number input field]
en: Rows:
ug: قۇر:

[ctx: @action:button]
en: Add Desktop
ug: ئۈستەلئۈستىگە قوش

[ctx: @action:button]
en: Rename
ug: ئات ئۆزگەرت

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove
ug: چىقىرىۋەت

[ctx: @info:tooltip]
en: Apply new name
ug: يېڭى ئات قوللىنىدۇ

[ctx: @info:tooltip]
en: Cancel rename
ug: ئات ئۆزگەرتىشتىن ۋاز كېتىچى

en: Virtual desktops have been changed outside this settings application. Saving now will overwrite the changes.
ug: مەۋھۇم ئۈستەلئۈستى بۇ تەڭشەك پىروگراممىسىنىڭ سىرتىدا  ئۆزگەرتىلدى. ھازىر ساقلانسا ئۆزگىرىشنى قاپلىۋېتىدۇ.

en: Row %1
ug: %1-قۇر

en: Options:
ug: تاللانما:

en: Navigation wraps around
ug: دەۋرىي يول باشلايدۇ

en: Show animation when switching:
ug: ئالماشتۇرغاندا جانلاندۇرۇمنى كۆرسىتىدۇ:

en: Show on-screen display when switching:
ug: ئالماشتۇرغاندا ئېكراندا كۆرسىتىدۇ:

en: Show desktop layout indicators
ug: ئۈستەلئۈستى جايلاشتۇرۇش كۆرسەتكۈچىنى كۆرسىتىدۇ
