kwin - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Virtual Keyboard
uk: Віртуальна клавіатура

en: Choose Virtual Keyboard
uk: Вибір віртуальної клавіатури

en: None
uk: Немає

en: Do not use any virtual keyboard
uk: Не використовувати віртуальну клавіатуру

en: This module lets you choose the virtual keyboard to use.
uk: За допомогою цього модуля ви можете вибрати віртуальну клавіатуру.
