kwin_scripts - en to uk translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KWin::VideoWallConfigForm)
en: Video Wall
uk: Відеостіна

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ApplyTo)
en: Apply to
uk: Застосувати до

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, kcfg_Whitelist) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, kcfg_Blacklist)
en: Comma separated list of window classes
uk: Список класів вікон, відокремлених комами

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, applyLabel)
en: All
uk: Усіх

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Ignore)
en: Ignore
uk: Ігнорувати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ignoreLabel)
en: None
uk: Жодного
