kwin - en to uk translation catalogue (14 entries)

[ctx: @item:inlistbox]
en: None
uk: Немає

en: Global animation speed:
uk: Загальна швидкість анімації:

[ctx: @info:tooltip]
en: Some applications do not support this setting: In particular, GTK applications cannot change animation duration, but will still disable animations when <interface>animation speed</interface> is <interface>Instant</interface>.
uk: Підтримку цього параметра передбачено не в усіх програмах: зокрема, програми на GTK не можуть змінювати швидкість анімації, але все одно вимикатимуть анімації, якщо встановлено <interface>швидкість анімації</interface> <interface>Миттєва</interface>.

[ctx: Animation speed]
en: Slow
uk: Повільна

[ctx: Animation speed]
en: Instant
uk: Миттєва

[ctx: @title:group]
en: Desktop animations
uk: Анімації стільниці

[ctx: @label:listbox]
en: Window open/close:
uk: Відкриття/Закриття вікна:

[ctx: @label:listbox]
en: Window maximize:
uk: Максимізація вікна:

[ctx: @label:listbox]
en: Window minimize:
uk: Мінімізація вікна:

[ctx: @label:listbox]
en: Window full screen:
uk: Повноекранне вікно:

[ctx: @label:listbox]
en: Peek at desktop:
uk: Показати стільницю:

[ctx: @label:listbox]
en: Virtual desktop switching:
uk: Перемикання віртуальних стільниць:

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
uk: Налаштувати…

[ctx: @title:group translate as short as possible]
en: More effects settings:
uk: Додаткові параметри ефектів:
