kwin - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: None
uk: Немає

en: Do not use any virtual keyboard
uk: Не використовувати віртуальну клавіатуру

[ctx: Selector label]
en: Show Virtual Keyboard:
uk: Показувати віртуальну клавіатуру:

en: Never
uk: Ніколи

en: With Touch and Tablet
uk: З сенсорною панеллю та планшетом

en: With Touch, Tablet, and Mouse
uk: З сенсорною панеллю, планшетом та мишею
