kcmkwinrules - en to uz translation catalogue (21 entries)

en: Application settings for %1
uz: %1 uchun dastur moslamalari

en: Window settings for %1
uz: %1 uchun oyna moslamalari

en: Unimportant
uz: Muhim emas

en: Regular Expression
uz: Doimiy ifoda

en: Apply Now
uz: Darhol qoʻllash

en: Remember
uz: Eslab qolish

en: Settings for %1
uz: %1 uchun moslamalar

en: Shortcut
uz: Tugmalar birikmasi

en: Normal Window
uz: Oddiy oyna

en: Dialog Window
uz: Muloqat oynasi

en: Toolbar
uz: Asboblar paneli

en: Splash Screen
uz: Splesh oynasi

en: Desktop
uz: Ish stoli

en: All Desktops
uz: Hamma ish stollari

en: Centered
uz: Markazda

en: Random
uz: Tasodifiy

en: Under Mouse
uz: Sichqoncha ostida

en: On Main Window
uz: Asosiy oyna ustida

en: Low
uz: Past

en: Normal
uz: Oddiy

en: High
uz: Yuqori
