kcmkwinrules - en to uz@cyrillic translation catalogue (21 entries)

en: Application settings for %1
uz@cyrillic: %1 учун дастур мосламалари

en: Window settings for %1
uz@cyrillic: %1 учун ойна мосламалари

en: Unimportant
uz@cyrillic: Муҳим эмас

en: Regular Expression
uz@cyrillic: Доимий ифода

en: Apply Now
uz@cyrillic: Дарҳол қўллаш

en: Remember
uz@cyrillic: Эслаб қолиш

en: Settings for %1
uz@cyrillic: %1 учун мосламалар

en: Shortcut
uz@cyrillic: Тугмалар бирикмаси

en: Normal Window
uz@cyrillic: Оддий ойна

en: Dialog Window
uz@cyrillic: Мулоқат ойнаси

en: Toolbar
uz@cyrillic: Асбоблар панели

en: Splash Screen
uz@cyrillic: Сплэш ойнаси

en: Desktop
uz@cyrillic: Иш столи

en: All Desktops
uz@cyrillic: Ҳамма иш столлари

en: Centered
uz@cyrillic: Марказда

en: Random
uz@cyrillic: Тасодифий

en: Under Mouse
uz@cyrillic: Сичқонча остида

en: On Main Window
uz@cyrillic: Асосий ойна устида

en: Low
uz@cyrillic: Паст

en: Normal
uz@cyrillic: Оддий

en: High
uz@cyrillic: Юқори
