kwin - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Import KWin Script
vi: Nhập khẩu kịch bản KWin

en: *.kwinscript|KWin scripts (*.kwinscript)
vi: *.kwinscript|kịch bản KWin (*.kwinscript)

[ctx: Placeholder is error message returned from the install service]
en: Cannot import selected script.
    %1
vi: Không thể nhập khẩu kịch bản đã chọn.
    %1

[ctx: Placeholder is name of the script that was imported]
en: The script "%1" was successfully imported.
vi: Kịch bản "%1" đã được nhập khẩu thành công.

en: Error when uninstalling KWin Script: %1
vi: Lỗi khi gỡ cài đặt kịch bản KWin: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete...
vi: Xoá...

en: Install from File...
vi: Cài từ tệp...

en: Get New Scripts...
vi: Lấy kịch bản mới...
