kwin - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Virtual Keyboard
vi: Bàn phím ảo

en: Choose Virtual Keyboard
vi: Chọn bàn phím ảo

en: None
vi: Không

en: Do not use any virtual keyboard
vi: Không dùng bàn phím ảo

en: This module lets you choose the virtual keyboard to use.
vi: Khối này cho phép bạn chọn bàn phím ảo để dùng.
