kwin - en to vi translation catalogue (9 entries)

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Accessibility
vi: Hỗ trợ truy cập

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Appearance
vi: Diện mạo

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Focus
vi: Nhắm

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Peek at Desktop Animation
vi: Hiệu ứng động "Ngó qua bàn làm việc"

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Tools
vi: Công cụ

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Virtual Desktop Switching Animation
vi: Hiệu ứng động khi chuyển bàn làm việc ảo

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Management
vi: Quản lí cửa sổ

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Open/Close Animation
vi: Hiệu ứng động đóng/mở cửa sổ

en: KWin development team
vi: Đội phát triển KWin
