kwin - en to vi translation catalogue (12 entries)

[ctx: A numbered name for virtual desktops]
en: Desktop %1 | Desktop %1
vi[0]: Bàn làm việc %1

en: There was an error connecting to the compositor.
vi: Đã có lỗi khi kết nối đến trình kết hợp.

en: There was an error saving the settings to the compositor.
vi: Đã có lỗi khi lưu thiết lập vào trình kết hợp.

en: There was an error requesting information from the compositor.
vi: Đã có lỗi khi yêu cầu thông tin từ trình kết hợp.

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove
vi: Bỏ

en: Virtual desktops have been changed outside this settings application. Saving now will overwrite the changes.
vi: Các bàn làm việc ảo đã bị thay đổi bên ngoài ứng dụng thiết lập này. Việc lưu bây giờ sẽ ghi đè lên các thay đổi đó.

en: Row %1
vi: Hàng %1

en: Options:
vi: Lựa chọn:

en: Navigation wraps around
vi: Điều hướng xoay vòng lặp lại

en: Show animation when switching:
vi: Hiện hiệu ứng động khi chuyển:

en: Show on-screen display when switching:
vi: Hiện ô hiện nổi khi chuyển:

en: Show desktop layout indicators
vi: Hiện các chỉ dấu bố cục bàn làm việc
